Nõustamine

Juriidiline nõustamine

Toetame kliente eeskätt äriõiguse, võlaõiguse ja maksuõiguse valdkonnas. Aitame panna koos tehingu maksuanalüüsiga kokku vajalikud lepingud ja dokumendid, aitame tehinguid ette valmistada ja nõustame muudes operatiivküsimustes.

  

Loe lisa

Äri alustamine mõnes teises riigis

Baker Tilly võrgustikul on liikmesfirmad 114 riigis. Aitame võrgustiku kaudu leida partneri, kes nõustab ja toetab teid äri alustamisel teid huvitaval sihtturul.

 

 

 

Loe lisa

Tulemuse juhtimine

Järjest kiiremini muutuv keskkond nõuab pidevat käe hoidmist ettevõtte tegevuse pulsil, et avastada varakult võimalikud ebasoovitavad muutused. Aitame juhte organisatsiooni tegevuse jälgimiseks sobiva mõõdikutesüsteemi loomisel ja arendamisel.

 

Loe lisa

Finantsnõustamine

Raha on sageli üks aspekt, mis aitab meil valikuid teha. 

Projektidele eelarve koostamine võib anda vastuse kas uue tegevuse alustamisel või investeeringu tegemisel on majanduslik mõte.

Ettevõtte raskustesse sattumisel võib õigel ajal sekkudes oskusliku kulude kontrolli all hoidmisega ettevõtte raskest olukorrast päästa.

 

Loe lisa

Äriplaanide koostamine 

Nii nagu maja ei maksa üldjuhul ehitada ilma projektita on ka äri alustamisel vaja mõtelda eelnevalt põhilised asjad selgeks. Üks põhjustest, miks alustavad ärid ebaõnnestuvad, on kavandatavate tegevuste ja eelarve ebapiisav läbimõtlemine.

 

 

 

 

Loe lisa

Kontakt


Sander Kallasmaa, Partner
sander.kallasmaa@btb.ee

 

Copyright 2010, Baker Tilly Baltics