Kontakt
+372 654 4525
E btb@btb.ee
Tallinna kontor
Tornimäe tn 5, Tallinn 10145
Vaata asukohta kaardilt
Tartu kontor
Sõbra 12-4, Tartu 50107
Vaata asukohta kaardilt
Võta ühendust

Artiklid ja uudised auditi, nõustamise ning raamatupidamise teemadel

Uuest hooajast täienes meie meeskond kahe vandeaudiitori ja Tartu kontori võrra

Oktoober 2009, Kaido Vetevoog

Sügisel 2009 liitusid meie meeskonnaga kaks vandeaudiitorit Enre Oru ja Toomas Prükk. Enre Oru liitumisega lisandus meile ka kontor Tartus. See võimaldab meil paindlikumalt teenindada oma Lõuna-Eesti kliente. Toomas Prükk, naastes oma rohkem kui aasta aega kestnud rännult Aasias ja Okeaanias (vt Marika ja Tomi rännak), otsustas meie rõõmuks jätkata audiitori ja nõustajana.

Enre Oru on tegelenud auditeerimisega alates 1996. aastast, seda peamiselt enda loodud audiitorfirmas Accept OÜ. Ta omab kogemusi nii pearaamatupidajana, finantsjuhina kui ka ettevõtjana.

Enre tegeleb lisaks koolitamisega raamatupidamise ja äriõiguse valdkonnas.

Toomas Prükk on tegelenud auditeerimisega alates 1999. aastast, sh töötanud üle 9 aasta rahvusvahelises audiitorfirmas Deloitte. Enne audiitori ametit töötas pearaamatupidajana ja raamatupidamislikes küsimustes on konsulteerinud ettevõtteid ka audititöö kõrvalt. Aastatel 2005-2007 osales ta Raamatupidamise Toimkonna poolt korraldatud konkursi Finantsaruandluse Lipulaev hindamiskomisjoni töös.

Meil on hea meel, et meie meeskond täienes kahe väga asjaliku audiitori võrra, kelle kogemusest on kindlasti kasu meie klientidele.

Copyright 2010, Baker Tilly Baltics