Kontakt
+372 654 4525
E btb@btb.ee
Tallinna kontor
Tornimäe tn 5, Tallinn 10145
Vaata asukohta kaardilt
Tartu kontor
Sõbra 12-4, Tartu 50107
Vaata asukohta kaardilt
Võta ühendust

Artiklid ja uudised auditi, nõustamise ning raamatupidamise teemadel

Meie raamatupidamise osakond uueneb

September 2016

Meil on heameel teatada, et oleme otsustanud luua innovaatilise raamatupidamisteenuste osakonna.

Alates septembrist on liitunud Baker Tilly Baltics tiimiga Ursula Noorväli, kes juhib ja vastutab parima raamatupidamisteenuse eest BTB-s.

Ursula omab ligi 20 aastast raamatupidamisteenuste kogemust ning viimased 13 aastat on ta panustanud Big4 kuuluvasse ettevõttesse. Ta omab kõrgeimat Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku (EQF) vanemraamatupidaja taset 6. Ta on teinud erinevaid raamatupidamisalaseid koolitusi ning töötanud ka raamatupidamisprogrammide õppejõuna. Samuti on ta tegev Eesti Raamatupidajate Kogu raamatupidamisteenuste toimkonnas. Lisaks innovatsiooni huvile on Ursula hobideks jooks ja rattasõit. Samuti tegeleb Ursula fotograafiaga ning on panustanud mittetulundusühingutesse Minu Unistuste Päev ja Jooksupartneri Jooks.

 

“Arvan, et oma suure raamatupidamisteenuste kogemuse pagasiga suudan luua lisaväärtust BTB-le, nende klientidele ja ka tulevastele klientidele. Minu tugevuseks räägib kindlasti hea programmide tundmine ja pidev huvi erinevate innovaatiliste lahenduste osas. Kindlasti saab BTB  raamatupidamisteenustest heas mõttes ebatüüpiline raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte. Plaanid on suured ja ambitsioonikad.” sõnab Ursula.

Copyright 2010, Baker Tilly Baltics